tanečno pohybové štúdio


tanec


moderný tanec


tanec pre deti


tanečná škola pre deti


fireshow


 

Tanečné štúdio GA – IA

vzniklo počas roka 2010, oficiálne sa však začlenilo do veľkej rodiny tanečných štúdií v auguste 2011. Cieľom vzniku je ukázať niečo nové, zjednotiť tanečné štýly, spojiť rôzne druhy umenia a ponúknuť tak tanečníkom zaujímavé tréningy.V našom štúdiu sa venujeme predovšetkým deťom, ktoré u nás dostanú všeobecný pohybový základ a tým aj možnosť vybrať si neskôr vlastnú tanečnú cestu. Vyučujeme viaceré tanečné štýly od klasického cez moderný, showdance, muzikál až po streetdance a pripravujeme tanečníkov na vystúpenia a tanečné súťaže.

Tanečné štúdio GA – IA

vzniklo počas roka 2010, oficiálne sa však začlenilo do veľkej rodiny tanečných štúdií v auguste 2011. Cieľom vzniku je ukázať niečo nové, zjednotiť tanečné štýly, spojiť rôzne druhy umenia a ponúknuť tak tanečníkom zaujímavé tréningy.

V našom štúdiu sa venujeme predovšetkým deťom, ktoré u nás dostanú všeobecný pohybový základ a tým aj možnosť vybrať si neskôr vlastnú tanečnú cestu. Vyučujeme viaceré tanečné štýly od klasického cez moderný, showdance, muzikál až po streetdance a pripravujeme tanečníkov na vystúpenia a tanečné súťaže.

Naše pôsobenie sa rozvetvuje do 3 hlavných kategórií – naši najmenší, to sú materské školy, kde sa venujeme deťom od 3 rokov (po dohode od 2 rokov) a ich všeobecnej pohybovej príprave a získaniu základnej rytmiky s citom pre hudbu. U starších detí navštevujúcich  1. stupeň základnej školy sa zameriavame na základy klasického, moderného aj ľudového tanca, show dance a muzikálu, čo prehĺbi celkový pohybový rozsah a tanečný repertoár Vašich detí. Tanečnú špecifikáciu ponúkame deťom na 2. stupni ZŠ, kedy už sami cítia, ku ktorému tanečnému štýlu inklinujú najviac, kde sa cítia dobre a majú možnosť tanečne vyniknúť a rásť.
Poslednou kategóriou sú samostatné kurzy pre verejnosť bez obmedzenia veku (tanečné hodiny a kurz pohybového umenia s POI, ohňová show).

Tréningové hodiny sú vedené kvalitnými lektormi, tanečníkmi s dlhoročnými skúsenosťami a pedagogickou praxou a umelcami z oblasti pohybového, cirkusového a ohňového umenia.

Deti sú pre nás inšpiráciou a preto sa budeme tešiť, ak si nájdete cestu k nám a stanete sa tak ďalším členom našej tanečno-umeleckej rodiny.

Naša ponuka kurzov Vás nesklame – uprednostňujeme kvalitu a profesionalitu pred kvantitou. Nepôsobíme zatiaľ vo všetkých mestských častiach Bratislavy, ale dokážeme Vám vyjsť v ústrety a „ušiť“  Vám tanečné hodiny priamo na mieru, či už pre materské, základné, prípadne stredné školy alebo pre Vašich zamestnancov, firmu, mamičky na materskej.... A najlepšie na tom je, že nemusíte nikam cestovať – my prídeme za Vami!