tanečno pohybové štúdio


tanec


moderný tanec


tanec pre deti


tanečná škola pre deti


fireshow


 

Tanečné štúdio GA – IA

vzniklo počas roka 2010, oficiálne sa však začlenilo do veľkej rodiny tanečných štúdií v auguste 2011. Cieľom vzniku je ukázať niečo nové, zjednotiť tanečné štýly, spojiť rôzne druhy umenia a ponúknuť tak tanečníkom zaujímavé tréningy.V našom štúdiu sa venujeme predovšetkým deťom, ktoré u nás dostanú všeobecný pohybový základ a tým aj možnosť vybrať si neskôr vlastnú tanečnú cestu. Vyučujeme viaceré tanečné štýly od klasického cez moderný, showdance, muzikál až po streetdance a pripravujeme tanečníkov na vystúpenia a tanečné súťaže.

Fireshow – teda ohňová show je atraktívnym druhom pohybového umenia. Jej história začala prekvapujúco veľmi dávno a to na Novom Zélande, kde Maorské ženy používali cvičenie s  "poi" („loptičkami“ na šnúrke) na zvýšenie ohybnosti a sily rúk a paží, rovnako ako koordináciu končatín. V súčasnosti má táto činnosť úplne iný rozmer a ponúka naozaj lákavý a horúci zážitok.
Chcete sa naučiť tancovať s ohňom? Máte jedinečnú príležitosť, nakoľko kurzy takéhoto typu nie sú bežné. Vychutnajte si adrenalín pod vedením profesionálky, lektorky, ktorá bola spoluzakladateľkou a členkou tanečno-ohňovo-hudobnej formácie MAUNA KEA a má za sebou niekoľko desiatok vystúpení na Slovensku aj v zahraničí. Formácia sa predstavila na mnohých festivaloch, kultúrnych projektoch, eventoch a účinkovala aj v Divadle Aréna v predstavení Slovak Street Session.


Tak teda – Nechate sa zohriať!